Mistrzostwa Polski PTT w "Łacinie" 2016 !!!

MISTRZOWSKIE ZMAGANIA W 2016 ROKU ZAKOŃCZONE!!!!

W dniach 19 i 20 listopada 2016 roku odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Polski  PTT w tańcach latynoamerykańskich. Z naszego okręgu udział wzięło 11 par z 5 klubów . Wszyscy godnie reprezentowali nasz okręg

 

Na wyróżnienie zasługują pary które w licznie obsadzonych konkurencjach wytańczyły - PÓŁFINAŁ

KAMIŃSKI MICHAŁ  - PIEJKO OLGA GABRIELA             GASIEK – RZESZÓW -7miejsce

MAREK SOBALA- WIKTORIA CWYNAR                           DŻET RZESZÓW- BOGUCHWAŁA- 8miejsce

OSTROWSKI MATEUSZ - DUDEK MARZENA                   DŻET RZESZÓW – BOGUCHWAŁA – 7 miejsce

DUZIK OLIWIER- KRASKA KLAUDIA                               AKSEL – RZESZÓW -11 miejsce

14627756_131991...
14627756_1319917028018689_113841848_n 14627756_1319917028018689_113841848_n
15078987_170689...
15078987_1706896139627246_302229731601965192_n 15078987_1706896139627246_302229731601965192_n
15095484_170554...
15095484_1705546769762183_3018975283277307135_n 15095484_1705546769762183_3018975283277307135_n
15109529_113551...
15109529_1135515656498420_348146050688878850_n 15109529_1135515656498420_348146050688878850_n
15111034_102115...
15111034_10211533600321669_2862955058631886370_o 15111034_10211533600321669_2862955058631886370_o
15134542_170552...
15134542_1705529829763877_2183563840497794588_n 15134542_1705529829763877_2183563840497794588_n
15179043_170637...
15179043_1706378333012360_8655610033173040106_n 15179043_1706378333012360_8655610033173040106_n
15181172_170637...
15181172_1706375433012650_9051052069598581754_n 15181172_1706375433012650_9051052069598581754_n
15181605_170637...
15181605_1706376569679203_8341161196133216066_n 15181605_1706376569679203_8341161196133216066_n
20161209_164341
20161209_164341 20161209_164341

Wyniki wszystkich startujących par:

12 – 13 lat  - startowało 21 par

7 miejsce    Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela             GASIEK – Rzeszów

8 miejsce    Sobala Marek, Cwynar Wiktoria                        DŻET – Rzeszów – Boguchwała

17 miejsce  Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria                  AKSEL – Rzeszów

19 miejsce  Jarosz Jan, Hudzik Hanna                                    K – STUDIO Krosno

20 miejsce  Kud Dominik, Wójcik Karolina                           GRACJA – Krosno

 

14 – 15 lat – startowało 25 par

13 – 14 miejsce Szczygieł Daniel, Krystek Kinga                  DŻET – Rzeszów – Boguchwała

 

16 – 18 lat  startowało 43 pary

11 miejsce Dudzik Oliwer, Kraska Klaudia                            AKSEL – Rzeszów

 

Pow. 19 lat startowało 60 par

7 miejsce     Ostrowski Mateusz Dudek Marzena               DŻET – Rzeszów – Boguchwała

39 miejsce   Kuźniar Dawid, Poźniak Gabriela                    AKSEL – Rzeszów

59 miejsce   Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL – Rzeszów

 

Senior 50 + startowało 8 par

7 miejsce    Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                             AKSEL – Rzeszów

 

Wszystkim tancerzom ich trenerom i rodzicom składamy serdeczne gratulacje!!!!

Kalendarz Imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Logowanie

Obecni na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości