Podkarpacka SREBRNA drużyna!!!

Kolejna impreza mistrzowska, a Podkarpacie nie zwalnia tempa i jeszcze się rozpędza!!!

MISTRZOSTWA PTT REGIONÓW POLSKI CENTRALNO-WSCHODNIEJ

które odbyły się 16.09 wzbogaciła Podkarpacie o SREBRO w klasyfikacji drużyn okręgowych!!!

A wszystko dzięki najlepszym w klasyfikacji tancerzom okręgu:

w kategorii 8-9 lat:

-Jasiewicz Jakub i Furgała KorneliaAKSEL Rzeszów - II miejsce;

w kategorii 10-11 lat:

-Farbaniec Maciej i Zygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno - III miejsce;

w kategorii 12-13 lat:

-Kamiński Michał i Piejko Olga GabrielaGASIEK Rzeszów - I miejsce styl latin i II miejsce styl standard;

w kategorii 14-15 lat:

-Czechowicz Szymon i Paczosa KorneliaDŻET Rzeszów-Boguchwała - I miejsce styl standard;

-Mazur Jakub i Kozłowska WiktoriaGASIEK Rzeszów - II miejsce styl latin;

w kategorii 16-18 lat:

-Szczygieł Daniel i Krystek KingaDŻET Rzeszów-Boguchwała - II miejsce styl standard;

w kategorii 16-20 lat:

-Cygan Jakub i Stolarska KingaDŻET Rzeszów-Boguchwała - VI miejsce styl standard;

w kategorii 19+ lat:

-Litewka Michał i Palak NataliaMERENGUE Stalowa Wola - V miejsce styl standard;

w kategorii 40+ lat:

-Krukar Janusz i Skiba AgataPODKARPACIE Jasło - I miejsce styl standard i II miejsce styl latin;

w kategorii 50+ lat:

-Sadlik Jakub i Szmidtke JolantaAKSEL Rzeszów - III miejsce styl standard i IV miejsce styl latin;

W każdej kategorii wiekowej nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania i dali całemu okręgowi powód do dumy!!!

Podziękowania również dla najważniejszych Pań na tym turnieju - Kapitanów naszej drużyny:

Anna Niedzielska
Joanna Kamińska

za poprowadzenie do sukcesów.

Pozostałe wyniki Podkarpackich par z Mistrzostw:

-kategoria 8-9 lat:

Miejsce Para Klub
4. Żabicki Julian i Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica
7. Aszklar Kacper i Mola Kaja GRACJA - Krosno
8. Baran Wiktor i Mleczek Anna GRACJA - Krosno

 

-kategoria 10-11 lat:

Miejsce Para Klub
4. Pięciak Oliwier i Marszałek Martyna K-STUDIO - Krosno
8. Bartnik Gabriel i Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica

 

-kategoria 12-13 lat:

Miejsce Para Klub
4. - St/6. - La Jarosz Jan i Hudzik Hanna K-STUDIO - Krosno
7. - St/5. - La Fehr Michał i Nowak Maria GRACJA - Krosno

 

-kategoria 14-15 lat:

Miejsce Para Klub
3. - St Mazur Jakub i Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów
5. - St/9. - La Stopyra Hubert i Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola
7. - St Zawora Marcin i Cierpich Karolina ZŁOTA PARA - Dębica
10. - St/La Kud Dominik i Wójcik Karolina GRACJA - Krosno

 

-kategoria 16-18 lat:

Miejsce Para Klub
8. - La Szczygieł Daniel i Kryste Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała
10. - La/9. - St Rokosz Adrian i Kot Natasza AKSEL - Rzeszów

 

-kategoria 16-20 lat latin

Miejsce Para Klub
7. Kopaczyński Michał i Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów
11. Cygan Jakub i Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała

 

 

-kategoria 19+ lat:

Miejsce Para Klub
7. Wiatrowicz Marcin i Walo Marcin MERENGUE - Stalowa Wola

 

-kategoria 50+ lat:

Miejsce Para Klub
5. -St/La Bakun Piotr i Bakun Elżbieta AKSEL - Rzeszów

 

Wielkie GRATULACJE i prosimy o więcej!!!

Kalendarz Imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Logowanie

Obecni na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości