Świąteczne życzenia

Szanowni Państwo,Trenerzy,Działacze, Sędziowie Okręgu Podkarpackiego PTT

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Święta Bożego Narodzenia to jedne z piękniejszych dni, na które zawsze z radością czekamy, które kończą rok i skłaniają także do refleksji i podsumowań.

Życzę Wszystkim by były to wymarzone  Święta-pełne ciepła,wiary, spokoju i miłości, by dały nam moc na kolejny rok , by odbudowały nas wewnętrznie i wsparły w naszej pasji  i jej rozwoju.

 

Z całego serca dziękuję Wszystkim osobom ,które zaangażowały się w realizację Mistrzostw Polski PTT w tańcach standardowych.Obok całego naszego Zarządu szczególnie dziękuję p.Małgorzacie Słowińskiej -Czurczak i wspaniałemu zespołowi Jej dziewczyn , p.Adamowi Berkowiczowi, p.Kamilowi Kędrze oraz Sędziom- naszym okręgowym , a także Tym spoza okręgu , którzy zaangażowali się społecznie w realizację turnieju towarzyszącego Podkarpacie OPEN. Dziękuję Rodzicom-którzy włączyli się w sponsoring oraz Tym, którzy zaangażowali się w pomoc , zwłaszcza p.Małgorzacie Szwagiel za piękną  oprawę, która cudownie uzupełniła scenografię przygotowaną przez STUDIO 81 p.Marcina Klekotko. Dziękuję wszystkim Trenerom oraz Gościom Gali ,którzy choćby przez wykupienie biletów czy przyjazd licznej grupy par wsparli nasze przedsięwzięcie. Dziękuję Wszystkim Partnerom i Sponsorom, którzy zaufali nam i dzięki którym mogliśmy stworzyć niezapomniane widowisko.Bardzo dziękuję naszej najlepszej parze latynoamerykańskiej:Mateuszowi Ostrowskiemu i Marzenie Dudek z KT DŻET Rzeszów-Boguchwała za cudowne prezentacje swojego mistrzowskiego show!
Po Mistrzostwach spłynęła do nas cudna lawina podziękowań i słów uznania.
Dzięki wspólnemu trudowi pokazaliśmy klasę i najwyższy poziom organizacyjny, wszyscy Tancerze mogli poczuć się bohaterami tego wydarzenia !!!
Jeszcze raz z całego serca w imieniu naszego  Zarządu bardzo dziękuję:)
ZA nami kolejny , wspaniały dla Podkarpacia rok. Na jego podsumowanie, także wspomnianych Mistrzostw pozwolę sobie wkrótce.
Dzisiaj - z uwagi na krótki czas przesyłam w załączniku zaproszenie na tradycyjne już spotkanie noworoczne i pierwsze w tym sezonie szkolenie okręgowe.
Przepraszam,że czynię to w Takim Dniu...ale mam nadzieję,że w okresie międzyświątecznym będzie dobry czas na jego promocję.
Magicznych Świąt!!!
W imieniu Zarządu Okręgu Podkarpackiego PTT

Kalendarz Imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Logowanie

Obecni na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości